Wikimania

Wikimania

Keiptaunas, Pietų Afrika, 2018

Tai tik tariama stipendijų paraiškos svetainė, naudokite ją tik išbandymui.

Tai yra paraiška dėl paramos aplankyti Wikimania 2016 m., kasmetinę tarptautinę konferenciją, skirta Vikimedia projektams. Laimėtojai gaus stipendiją, kuri padengs konferencijos registracijos, viešbučių ir kelionės į abi puses, į Wikimania Esino Lario (Italija) išlaidas, 2016 m. liepos 21-28 d.

Paraiškos gali būti atsiustos bet kokia kalba, bet kiekvienas pareiškėjas turi pateiktį Anglų kalbos gebėjimų įrodymą, kurie yra tokio lygio, kad asmuo galėtų dalyvauti Wikimania, konferencijoje, kurioje pagrinde kalbama angliškai. Anglų k. lygis gali būti parodytas pačioje paraiškoje arba kitur.

Tai ne universitetinių studijų stipendija. Paraiškos, nesusijusios su konferencija bus atmestos.

Prašome atidžiai apsvarstyti savo finansinius poreikius prieš teikiant paraišką stipendijai dalyvauti Wikimania. Lėšos yra limituotos ir daug pareiškėjų neturi finansinių galimybių dalyvauti Wikimania be šios pagalbos. Ačiū.

Prašome atkreipti dėmesį, kad jei jums reikia daugiau nei 10 minučių užbaigti šią paraišką turėtumėte paruošti savo atsakymus teksto redaktoriuje, po to įkelkite šį puslapį iš naujo ir nukopijuokite savo atsakymus į atitinkamus laukelius, prieš pateikdami paraišką. Ši paraiška gali pateikti klaidą („Nerastas ar negalimas CSRF raktas“), jei paraiška buvo atvira daugiau nei 15 minučių prieš ją išsiunčiant.

Paraiškos pateikimo terminas , 2016 sausio 09 d. 23:59 val.

For information about privacy and data-handling, please review the application privacy statement.

Dažnai užduodami klausimai

Stipendijos tipas
 
 
Kontaktinė informacija
Asmeninė informacija
 
   
Dalyvavimas Vikimedia projektuose
 
 
Dalyvavimas Wikimania ir įsitraukimas
 
 
Paraiškos susitarimas
Privatumas

Please read the application privacy statement for details about privacy and data-handling.

Wikimedia is a global organization committed to promoting free and open knowledge. By completing the survey, you agree to the collection, transfer, storage, processing and use of the collected information in the United States and other places as may be necessary to carry out the purposes and objectives discussed above. You also consent to the transfer of information from the U.S. to other countries, which may have different or less stringent data protection laws than your country, in order to carry out the aforementioned purposes and objectives.