Wikimania

Wikimania

Cape Town, Güney Afrika, 2018

Bu sadece test etmek için kullanılan sahte bir burs başvuru sitesidir.

Bu, Wikimedia projeleri merkezli yıllık uluslararası konferans olan >Wikimania 2018'ye katılım için sponsorluk başvurusudur. Hak kazananlara, 18-22 Temmuz 2018'de Cape Town, Güney Afrika'da yapılacak Wikimania'ya gidiş-dönüş seyahat, konferans kayıt ve otel ücretlerini kapsayacak burs verilecektir.

Bu üniversite eğitimi için verilecek bir burs değildir. Ayrıca belirgin bir şekilde konferansla ilgisi olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Lütfen Wikimania bursuna başvurmadan önce, mali durumunuzu dikkatle değerlendirin. Fonların sınırlı olduğunu unutmayın ve yalnızca Wikimania'ya bu fırsat olmadan katılamayacak durumdaysanız başvuru yapınız. Teşekkür ederiz.

Bu başvuruyu tamamlamak için 10 dakikadan daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, bir metin düzenleyicide yanıtlarınızı hazırlayın ve bu sayfayı yeniden yükleyin. Cevaplarınızı göndermeden önce karşılık gelen alanlara kopyalayıp yapıştırın. Bu uygulama, göndermeden önce 15 dakikadan daha fazla açıksa bir hata verebilir ("Eksik veya geçersiz CSRF belirteci").

Başvuru için son tarih 22 Ocak 2018, 23:59 UTC'dur.

For information about privacy and data-handling, please review the application privacy statement.

Sıkça sorulan sorular

Burs türü
 
İletişim bilgisi
Kişisel bilgiler
 
   
Wikimedia projelerine katılım
 
 
Wikimania'ya ilgi ve katılım
 
 
Başvuru anlaşması
Gizlilik

Please read the application privacy statement for details about privacy and data-handling.

Wikimedia is a global organization committed to promoting free and open knowledge. By completing the survey, you agree to the collection, transfer, storage, processing and use of the collected information in the United States and other places as may be necessary to carry out the purposes and objectives discussed above. You also consent to the transfer of information from the U.S. to other countries, which may have different or less stringent data protection laws than your country, in order to carry out the aforementioned purposes and objectives.