Вікіманія

Вікіманія

Кейптаун, Південно-Африканська Республіка, 2018

Це сайт є лише макетом для заявок на стипендію, використовуйте його тільки для тестування.

Це заявка на спонсорування відвідування Вікіманії 2018, щорічної міжнародної конференції, у центрі якої проекти Вікімедіа. Успішні заявники отримають стипендію, яка покриє плату за реєстрацію на конференції, готель та квитки до та з Вікіманії у Кейптауні, Південна Африка, 18-22 липня 2018.

Заявки можна подавати будь-якою мовою, але кожен заявник повинен надати докази володіння англійською мовою на рівні, що дозволить їм брати участь у Вікіманії, конференції, що в основному буде проходити англійською. Достатній рівень володіння англійською можна продемонструвати як у самій заявці, так і будь-де іще.

Будь ласка, добре оцініть свої фінансові потреби перед поданням заявки на стипендію для відвідування Вікіманії. Багато заявників не мають фінансової спроможності відвідати Вікіманію без цієї можливості, а обсяг коштів є обмеженим. Дякуємо.

Будь ласка, зауважте, що якщо Вам потрібно понад 10 хвилин щоб заповнити цю заявку, будь ласка, напишіть свої відповіді у текстовому редакторі, перезавантажте цю сторінку і після цього перекопіюйте відповіді до відповідних полів перед надсиланням. Ця заявка може видати помилку («Missing or invalid CSRF token») якщо її відкрито понад 15 хвилин перед надсиланням.

Крайнім терміном для подачі заявки є 22 січня 2018, 23:59 UTC.

Для отримання інформації про конфіденційність та обробку даних будь ласка ознайомтесь з Заявою про конфіденційність.

Часті запитання

Тип стипендії
 
 
Контактна інформація
Особиста інформація
 
   
Участь у проектах Вікімедіа
 
 
Відвідування та залучення у Вікіманію
 
 
Угода заявки
Конфіденційність

Будь ласка прочитайте Заяву про конфіденційність для отримання додаткової інформації щодо конфіденційності та обробки даних.

Вікімедіа — це глобальна організація, присвячена просуванню вільних та відкритих знань. Завершуючи це опитування, Ви даєте згоду на збирання, передачу, зберігання, обробку та використання зібраної інформації у США та в інших місцях, що може бути потрібно для досягнення мети й цілей, обговорених вище. Ви також даєте згоду на передачу інформації із США в інші країни, в яких можуть бути інші чи менш суворі закони про захист інформації, аніж у Вашій країні, для досягнення мети й цілей, згаданих вище.